Zlaté svatební trendy

Připadá Vám zlatá barva při aranžování svatební tabule staromódní? Přesvědčíme, že zlatou barvu nemusíme doplňovat pouze barvou ...

svatba-party.cz

Zlaté svatební trendy

Připadá Vám zlatá barva při aranžování svatební tabule staromódní? Přesvědčíme, že zlatou barvu nemusíme doplňovat pouze barvou burgundy, ale i netradičními barevnými variacemi.

Hitem svatební sezóny v roce 2023 se stává opět barva zlatá jako v roce 2015 v netradičních kombinacích s pastelovými, práškovými a zemitými tóny.

Zlatá barva dodá Vaší svatbě dotek elegance, luxusu a sofistikovanosti, tento dojem je zjemněn jemnými pastelovými odstíny v barvě broskvové, lososové, pudrové, hnědé, pískové, mentolové, světle modré a pistáciové.

Při aranžmá svatební tabule používáme vzdušné materiály pastelových barev jako jsou organza a tyl, velký důraz klademe na detaily, které jsou zdobené zlatem, třpytivými glitry a stuhami.

Nejvhodnější květiny jsou pivoňky, růže a bílé hortenzie, které můžeme dozdobit zlatými doplňky nebo zlatým sprejem s glitry vhodný na řezané květiny.

www.svatebni-raj.cz

 

 

 

 

Řadit podle:
Výběru neodpovídá žádná položka
Všechna práva vyhrazena © Svatba párty.cz 2024 || Tvorba www stránek: El TORO | ODKAZY |
Kategorie

Zlaté svatební trendy Připadá Vám zlatá barva při aranžování svatební tabule staromódní? Přesvědčíme, že zlatou barvu nemusíme doplňovat pouze barvou ...