Svatba přírodní styl

Svatební v přírodním stylu je v současné době velmi žádaný svatební trend. Jako rustikální a přírodní svatební dekorace se ...

svatba-party.cz

Svatba přírodní styl

V našem svatebním magazínu Vám představíme malou ukázku a spoustu nápadů na aranžmá a dekorování v přírodním stylu.

Candy bar – sladký koutek představuje vyhrazené místo pro všechny sladkosti – svatební dort, lízátka, minidezerty, cupcakes, makronky, bonbóny.
Pokud si vyberete styl svatby v přírodním duchu, originalitě a nápadům se meze nekladou. Pro Candy bar můžete využít například štafle, sudy, staré komody a rustikální stolky zdobené jutou a krajkami. Nad Candy bar se zavěšují například rozety nebo pom poms v přírodním stylu.

Svatební dorty – dekorování svatebních dortů je čistě v přírodním stylu, nepotažené korpusy, zdobené ovocem nebo květinami. Na vrchol dortu můžete aranžovat taktéž vyřezávané dřevěné dekorace.

Svatební tabule – na svatební stůl aranžujeme jutové pásy lemované krajkou nebo jutové šerpy zdobené uprostřed nataženou krajkou, využíváme spíše nelesklé materiály a vzdušné materiály, jako jsou různé provzdušněné pavučinky.
Jako svícínky se většinou využívají různé skleničky, láhve nebo zavařovací sklenice zdobené samolepícími krajkami, jutovým provázkem, jutovou stuhou a krajkou. Do sklenice vložíme čajovou svíčku nebo plovoucí svíčku.

Velkým hitem svatby v rustikálním stylu je využití dřevěných koláčů z kulatiny, na tyto koláče aranžujeme květiny a svícínky. Kulatinu je možné taktéž použít jako podklad pro květiny ve svatební uličce k oltáři.

Židle zdobíme velmi minimalisticky, například pouze jutovou šerpou, kterou protáhneme nebo uvážeme mašličku, můžeme dozdobit různými dřevěnými výseky nebo jemnými květinami.

Zahradní obřad a venkovní raut – pokud máte v místě konání obřadu a hostiny vzrostlé stromy, můžete na ně zavěsit fotorámečky s Vašimi fotkami, skleněné láhve a sklenice s květinami, jutové vlaječky, světýlka. Velmi krásnou dekorací jsou omotané stromy jutovým provázkem a na nich jsou kolíčkem přichycené Vaše společné fotografie.

K dekoraci v rustikálním stylu využívejte především – krajky v různých šířích, bavlněné, paličkované a přírodní stuhy, juty a jutové šerpy, dřevěné závěsné dekorace a výseky, pavučinkové organzy, další především přírodní dekorace, tabule na psaní křídou, břízové konfetky, dřevěné a kovové lucerny.

Svatba v přírodním stylu může být sladěna do přírodních barev, ale taktéž se můžete kombinovat s libovolným pastelovým tónem.

V naší nabídce můžete zakoupit více jak 1000 druhů dekorací a doplňků v přírodním stylu.

www.svatebni-raj.cz/


Řadit podle:
Výběru neodpovídá žádná položka
Všechna práva vyhrazena © Svatba párty.cz 2024 || Tvorba www stránek: El TORO | ODKAZY |
Kategorie

Svatba přírodní styl Svatební v přírodním stylu je v současné době velmi žádaný svatební trend. Jako rustikální a přírodní svatební dekorace se ...