Svatební balónky

V naší svatební nabídce najdete široký sortiment svatebních balónků. Svatební balónky ve tvaru srdce, balónky s potiskem, fóliové ...

svatba-party.cz

Svatební balónky

Nafukovací balónky jsou v současné době nedílnou součástí svateb, párty, narozeninových večírků a oslav. V nabídce je nepřeberné množství barev, typů, tvarů a velikostí.

Latexové balónky můžete nafukovat héliem nebo pumpičkou. Vybírat můžete balónky pastelové nebo s metalickým povrchem, ve tvaru srdce nebo s různými potisky holoubků, srdíček, ornamentů nebo potisků a nápisů.

Balónkami dekorujeme svatební slavobrány, výzdobu restaurací a sálů, venkovní obřady, svatební automobily a spoustu dalších míst, představivosti se meze nekladou.

Velmi populární na svatebních oslavách se staly jumbo balóny, které jsou velké 1 metr. Tyto velké balóny se vyjímají především při svatebním fotografování nebo do velkých prostorů.

V nabídce máme také fóliové nafukovací balónky, především ve tvaru srdce, písmen, nápisů a číslic. Tyto fóliové balónky ve tvaru písmen můžete zavěsit nad sladký koutek nebo do čela tabule nad svatebčany.

Nafukovací balónky můžete také dále dekorovat. Psát na ně různé nápisy, iniciály, nastříkat třpytivým sprejem, obalit v tylu nebo organze nebo na ně zavěsit různé třásně a girlandy.

Velmi efektně působí, když nafouknete balónek héliem pro každého svatebčana, na balónek si každý napíše přáníčko nebo pověsíte polednici a společně se venku vypustí do oblak.

Velkým hitem se v současné době staly nafukovací balónky s LED osvětlením uvnitř balónku. Tyto svítící balónky Vám vytvoří kouzelnou atmosféru večer.

Svatebními balónky, které se vznášejí v prostoru nad svatebními stoly můžete také označit čísla stolů.

Veškeré balónky můžete zakoupit přímo v našem obchodě – www.svatebni-raj.cz

Řadit podle:
Výběru neodpovídá žádná položka
Všechna práva vyhrazena © Svatba párty.cz 2024 || Tvorba www stránek: El TORO | ODKAZY |
Kategorie

Svatební balónky V naší svatební nabídce najdete široký sortiment svatebních balónků. Svatební balónky ve tvaru srdce, balónky s potiskem, fóliové ...