Pánská kolekce

V našem obchodě najdete největší výběr pánských a chlapeckých doplňků v barvě Vaší svatby. Klasické svatební kravaty pro ženicha, ...

svatba-party.cz

Pánská kolekce

V našem obchodě najdete největší výběr pánských a chlapeckých doplňků v barvě Vaší svatby.

Klasické svatební kravaty pro ženicha, svědky nebo tatínky nabízíme ve velké barevné škále. Klasické kravaty jsou vyrobené z lesklého saténu.

Nabídku klasických svatebních kravat jsme rozšířili o pánské kravaty ve variantě SLIM a ke všem barevným odstínům nabízíme také kravaty chlapecké.

Pánské svatební šle jsou krásným a vtipným doplňkem současného módního trendu ženicha. Velmi krásně vypadají tyto svatební kšandy na svatebních fotografiích, kdy má ženich šle ve stejné barvě jako svědkové. Svatební šle dodáváme v různých barevných variantách nebo s jemným vzorem puntíků a v různých šířích.

Současné trendy pánské svatební módy se zaměřují také na sladění ženicha s nevěstou. Kromě svatební kravaty je velmi oblíbený motýlek v barvě svatby a ostatních doplňků. V nabídce najdete široký sortiment pánských motýlků v různých barevných tónech.

Vše můžete zakoupit přímo v obchodě - www.svatebni-raj.cz

Řadit podle:
Výběru neodpovídá žádná položka
Všechna práva vyhrazena © Svatba párty.cz 2024 || Tvorba www stránek: El TORO | ODKAZY |
Kategorie

Pánská kolekce V našem obchodě najdete největší výběr pánských a chlapeckých doplňků v barvě Vaší svatby. Klasické svatební kravaty pro ženicha, ...