Zahradní svatba

Léto je nepochybně čas svateb, proto Vám poradíme, jak vytvořit krásnou svatbu ve Vaší zahradě. Ať už oslavíte Vaší svatbu ve stínu ...

svatba-party.cz

Zahradní svatba

Léto je nepochybně čas svateb, proto Vám poradíme, jak vytvořit krásnou svatbu ve Vaší zahradě. Ať už oslavíte Vaší svatbu ve stínu starých jabloní v zahradě, u jezera nebo v zámeckém parku, přinášíme Vám nejlepší nápady.

Svatební dekorace a aranžmá v zahradě zásadně volíme svěží a hravé barvy, například jablíčkově zelená, žlutá, červená a oranžová. Svatební tabuli ozdobte převážně čerstvými květinami – tulipány, slunečnice, doporučujeme gerbery výrazných barev. Zejména moderní a trendy pro svatbu v zahradě jsou jednorázové nádobí s letním designem.

Pro romantický večer volíme kouzlo světel:

Udělejte z noci den a ponořte Vaší zahradu do třpytivých světel luceren, zavěšených na větvích stromů.

Trendy a stylové jsou lampiony, které ozáří celou Vaší zahradní párty - lampiony kulaté, hranaté, různých barev a velikostí. Dále můžete navěsit všude klasické nafukovací balónky.

Náš tip:

- nebojte se hodně svíček rozmístěných v koutech zahrady
- využijte papírové lucerny, které můžete zakoupit v našem obchodě
- vypouštějte thajské lampiony štěstí

Vše můžete zakoupit v našem obchodě - www.svatebni-raj.cz

Řadit podle:
Výběru neodpovídá žádná položka
Všechna práva vyhrazena © Svatba párty.cz 2024 || Tvorba www stránek: El TORO | ODKAZY |
Kategorie

Zahradní svatba Léto je nepochybně čas svateb, proto Vám poradíme, jak vytvořit krásnou svatbu ve Vaší zahradě. Ať už oslavíte Vaší svatbu ve stínu ...