Voály na stůl

Šifónové voály jsou nádhernou dekorací na svatbu. Vytvořte si nezapomenutelnou svatební a romantickou atmosféru díky voálům, která ...

svatba-party.cz

Voály na stůl

Do naší nabídky svatebních dekorací a doplňků jsme zařadil absolutní hit v aranžování současných svateb.

Dekorační šifónová látka je jemný a splývavý materiál k dekoraci svatební tabule, restaurací, obřadního místa nebo kostela. Šifón je matný, proto je vhodný k dekoraci svateb v přírodním stylu. Šifón prodáváme v šíři 150 cm a v libovolné délce vcelku, může být i několik metrů.

V nabídce máme šifón v několika barvách.

Dekorace svatebního stolu:

Doprostřed svatební tabule nařaste šifónovou látku a přetáhněte jí přes okraj tabule a nechte jí volně splývat až na zem.

Dekorace obřadního místa:

Šifón je vhodný k dekoraci svatebních altánů, obřadních míst a kostelů. Pokud jste si zvolili svatbu v přírodním stylu, je šifón velmi vhodný materiál, je možný ho různě protahovat altány, svatebními oblouky nebo jen volně zavěsit na strom nebo dřevěnou konstrukci.

Dekorace v restauracích a sálech:

Pokud máte v restauraci nebo v sále dřevěné trámy, protáhněte látku mezi trámy a vytvořte nebesa nad Vámi. Šifón můžete taktéž aranžovat za stolem novomanželů jako splývavý voál, který je možné ozdobit světýlky nebo květinami.

Šifón můžete zakoupit přímo v našem obchodě – www.svatebni-raj.cz


Řadit podle:
Výběru neodpovídá žádná položka
Všechna práva vyhrazena © Svatba párty.cz 2024 || Tvorba www stránek: El TORO | ODKAZY |
Kategorie

Voály na stůl Šifónové voály jsou nádhernou dekorací na svatbu. Vytvořte si nezapomenutelnou svatební a romantickou atmosféru díky voálům, která ...