Candy bar

Candy bar neboli "Sladký koutek" je velice oblíbenou součástí svateb. Candy bar není potěšení jen pro Vaše jazýčky, ale i pro Vaše oči. ...

svatba-party.cz

Candy bar

Candy bar neboli "Sladký koutek" je velice oblíbenou součástí svateb. Candy bar není potěšení jen pro Vaše jazýčky, ale i pro Vaše oči.

Candy bar by měl v místnosti zaujímat zvláštní místo. Sladkosti aranžujte na stolek nebo využijte různé staré komody nebo skříňky. Zvolte dekorace ve Vámi vybrané barvě svatby nebo ve Vašem stylu. K dekoraci patří ubrus, konfetky, papírová brčka, napichovátka s nápisy, květiny, dřevěné iniciály, různé kovové klece, taktéž i rekvizity na focení jako jsou pusinky a knírky.

Nad Candy bar zavěste dekorační rozety, Pom Poms, řetězy a girlandy.

Co se týče sladkostí, tak hlavní dominanta Candy baru by měl být svatební dort, dále cukrovinky jsko jsou cupcakes, macarons, různá lízátka, limonády, svatební koláčky, malé bonbónky aranžované ve skleněných dózách a různé dortíčky.

Veškeré dekorace na Candy bar můžete zakoupit přímo v našem obchodě.

www.svatebni-raj.cz

Řadit podle:
Výběru neodpovídá žádná položka
Všechna práva vyhrazena © Svatba párty.cz 2024 || Tvorba www stránek: El TORO | ODKAZY |
Kategorie

Candy bar Candy bar neboli "Sladký koutek" je velice oblíbenou součástí svateb. Candy bar není potěšení jen pro Vaše jazýčky, ale i pro Vaše oči. ...