Svatební dárečky

Svatební mandle se balí do látkových, organzových pytlíčků, tylových mošniček a nebo krabiček. V našem obchodě najdete širokou ...

svatba-party.cz

Svatební dárečky

Svatební mandle

Svatebními mandlemi jsou nejčastěji obdarováni hosté v Řecku, Itálii, Francii a na Blízkém Východě, ale tento zvyk si získává stále větší oblibu i v dalších zemí včetně nás. Tento zvyk sahá již daleko do minulosti, kdy Staří Římani ctili své hosty mandlemi při různých příležitostech jako je svatba, křtiny a dalších významných událostech. Mandle se darují svatebním hostům v lichém počtu tří, pěti, sedmi a nebo devíti. Při tradičním svatebním obřadu se používá pět mandlí, které symbolizují zdraví, štěstí, bohatství, hojnost a dlouhý život.

Svatební mandle se balí do látkových, organzových pytlíčků, tylových mošniček a nebo krabiček. V našem obchodě najdete širokou nabídku originálních papírových krabiček – krabička ve tvaru svatebních šatů se stužkou, ženichova obleku, židličky či motýlka. Tyto krabičky jsou nabízeny v široké barevné škále.

Svatební čokoláda

Stále oblíbenější dáreček pro Vaše svatební hosty se stává svatební čokoládka. V naší nabídce najdete více jak 200 druhů svatebních čokolád. Čokoládky prodáváme tištěné, kde je uvedené datum Vaší svatby, Vaše jména a poděkování. Pro náročnější zákazníky jsou připravené ručně zdobené čokoládky, nejčastěji saténovými stuhami a květinami.

Svatební minivíno

Velmi oblíbený dáreček pro Vaše svatební hosty. Miniatura klasického vína je polepena originální a speciální etiketou, která je navržena přímo dle Vašich požadavků. Z široké škály ornamentů si určitě vybere každý.

Veškeré dárečky a balení zakoupíte v našem obchodě - www.svatebni-raj.cz

Řadit podle:
Výběru neodpovídá žádná položka
Všechna práva vyhrazena © Svatba párty.cz 2024 || Tvorba www stránek: El TORO | ODKAZY |
Kategorie

Svatební dárečky Svatební mandle se balí do látkových, organzových pytlíčků, tylových mošniček a nebo krabiček. V našem obchodě najdete širokou ...