Svatba Provence

Pro všechny milovníky Francie a stylu Provence Vám přinášíme ucelenou svatební kolekci ve stylu Provence. Hlavním symbolem tohoto stylu je ...

svatba-party.cz

Svatba Provence

Pro všechny milovníky Francie a stylu Provence Vám přinášíme ucelenou svatební kolekci ve stylu Provence. Hlavním symbolem tohoto stylu je především levandule spojená s její vůní.

Ve svatebním aranžmá můžete využít všechny odstíny fialkové barvy - levandulovou, lila a tlumené modré nebo šedé barvy. Kombinujte s barvou bílou nebo smetanovou.

Při dekoraci svatební tabule ve stylu Provence dejte přednost především přírodním doplňkům jako jsou dřevěná srdíčka, dřevěné tabulky, juta, krajka a bavlněné stuhy.

Doprostřed svatební stolu se skvěle hodí krajka nebo šerpa z juty. Ubrousky nebo svíčky ozdobte sušenou levandulí a bavlněnou stuhou. Svíčníky ozdobte krajkovou stuhou. Do váz aranžujte čerstvou levanduli spolu s dalšími květinami. Kapky levandulového oleje vetřete do ubrusu nebo šerpy, provoní Vám to nádherné celou svatbu.

V nabídce máme velké množství svatebních doplňků nebo tiskovin - jako jsou svatební oznámení a jmenovky zdobené přímo květinou levandulí.

Vše můžete zakoupit přímo v našem obchodě.

www.svatebni-raj.cz

Řadit podle:
Výběru neodpovídá žádná položka
Všechna práva vyhrazena © Svatba párty.cz 2024 || Tvorba www stránek: El TORO | ODKAZY |
Kategorie

Svatba Provence Pro všechny milovníky Francie a stylu Provence Vám přinášíme ucelenou svatební kolekci ve stylu Provence. Hlavním symbolem tohoto stylu je ...