Svatba ve stylu BOHO

Velkým svatebním trendem pro rok 2019 se stal geometrický tvar kruh zvaný Hula Hoop. Svatební dekorace ve stylu Hula Hoop jsou velmi nevšední, ...

svatba-party.cz

Svatba ve stylu BOHO

Svatba ve stylu BOHO

Svatební obřad a celá svatba ve stylu boho kombinuje etnické a hippie prvky. Celá svatba v tomto stylu se nese na vlnách volnosti, svobody, originality, neotřelosti, nespoutanosti a nezávislosti. Pokud nechcete klasickou svatbu, je právě svatba ve stylu boho to pravé.

Svatba ve stylu boho je úzce spjata s přírodou, proto k dekoraci svatební tabule a obřadu volíme právě přírodní a dřevěné dekorace.

Při dekoraci svatební tabule a obřadu používáme především vzdušné materiály, umělé nebo živé květiny, různé bavlněné nebo paličkované krajky, lapače snů, háčkované dečky, peříčka a pírka, přírodní a dřevěné dekorace, jednoduché skleničky nebo zavařovací sklenice, svícny a lucerny a spousta svíček.

Použité barvy ve stylu boho jsou velmi často tlumené odstíny – pudrová, smetanová, popelavě zelená, meruňková, pastelově žlutá v kombinaci s výraznějšími barvami – vínová, bordó, švestková, fuchsiová.

Svatební obřad probíhá většinou v přírodě nebo na zahradě. Obřadní místo je vytvořeno z různých dřevěných slavobrán nebo dřevěných kůlů. Na tyto svatební slavobrány se nejčastěji navazují různé krajky, stužky, háčkované dekorace nebo lapače snů.

Nevěstiny šaty jsou nejčastěji velmi vzdušné z lehkých šifónových materiálů nebo z krajky. Do vlasů si nevěsty zaplétají květiny nebo si zdobí svatební účes květinovými věnečky. Květinové věnečky také používají jako náramky na ruce či kotníky.

Ve stylu svatby boho se meze originality a nápaditosti nekladou.

Veškeré produkty ve stylu svatby boho můžete zakoupit v našem obchodě – www.svatebni-raj.cz

Řadit podle:
Výběru neodpovídá žádná položka
Všechna práva vyhrazena © Svatba párty.cz 2024 || Tvorba www stránek: El TORO | ODKAZY |
Kategorie

Svatba ve stylu BOHO Velkým svatebním trendem pro rok 2019 se stal geometrický tvar kruh zvaný Hula Hoop. Svatební dekorace ve stylu Hula Hoop jsou velmi nevšední, ...