Dekorační voály

Dekorační voály slouží k dekoraci svatebního obřadu, svatebního altánu nebo stropů restaurací a sálů, taktéž je využijeme při ...

svatba-party.cz

Dekorační voály

Svatební den je velmi slavnostní událostí. K dekoraci svatební tabule a svatebního místa máme v současné době na výběr z nepřeberného množství barev a materiálů.

Některé nevěsty dávají přednost spíše decentnímu aranžmá, což nyní představuje trend dekorování svateb v přírodním stylu. I při této volbě svatebního aranžování využíváme k dekoraci voály, především poloprůsvitné tyly nebo lehké šifony. Tyto voály jsou nejčastěji aranžované v zahradních stanech, stodolách, venkovních altánech nebo jsou pouze zavěšené na dřevěných konstrukcích, stromech nebo větvích a slouží jako obřadní místo. Zdobí se nejčastěji květinami.

Pokud se rozhodnete pro svatbu na zámku či ve velkých sálech, je potřeba tento velký prostor zaplnit a zútulnit. K tomuto účelu jsou právě nejvhodnější tyto široké materiály – satény a šifony. Voály se zavěšují ke stropu, na trámy nebo stropní konstrukci a prověšují se nebo se různě řasí a protahují. Naaranžované voály můžeme ozdobit osvětlením nebo světelnými řetězy.

K tomuto dekorování nabízíme velké množství barev a materiálů jako jsou tyly, šifony, satény a matné textilie v šířích 150 – 160 cm.

Vše můžete zakoupit přímo v našem obchodě – www.svatebni-raj.cz


Řadit podle:
Výběru neodpovídá žádná položka
Všechna práva vyhrazena © Svatba párty.cz 2024 || Tvorba www stránek: El TORO | ODKAZY |
Kategorie

Dekorační voály Dekorační voály slouží k dekoraci svatebního obřadu, svatebního altánu nebo stropů restaurací a sálů, taktéž je využijeme při ...