Svatební kala

Na bíle prostřený stůl naaranžujeme doprostřed organzovou šerpu ve světle zelené barvě, na takto rozprostřenou organzu jemně poklademe ...

svatba-party.cz

Svatební kala

Svatební aranžmá s kalou

Květin je jako písku u moře, ale pouze jediná květina vystupuje vpřed – Calla Zantedeschia. Tato květina je ideální pro výzdobu stolu na Váš velmi zvláštní den- svatba.

U Cally jsou velmi zvláštní neobvyklé květy ve tvaru listeny. Calla Zantedeschia pochází z Jižní Ameriky a ve své původní barvě je bílo-zelená. Stále více si získávají popularitu i nové odrůdy v barvách – růžové, žluté, oranžové, fialové a baklažánové. Tyto barevné varianty Vám dávají spoustu možností k dekoraci svatebního stolu.

Příklad svatební dekorace v bílo-zelené kombinaci:

Na bíle prostřený stůl naaranžujeme doprostřed organzovou šerpu ve světle zelené barvě, na takto rozprostřenou organzu jemně poklademe kapičky rosy v čiré barvě, do vysokých váz nasypeme gelové perly Crystal Soil v bílé barvě a do takto připravených skleněných váz vložíme volně Cally. Tuto krásnou květinu můžeme také stočit do hluboké mísy, přičemž necháme z mísy vyčnívat pouze květy. Ubrousky by měli být v barvě bílé či kombinace barev zelené a bílé.

Veškeré svatební dekorace můžete zakoupit v našem obchodě – www.svatebni-raj.cz
Řadit podle:
Výběru neodpovídá žádná položka
Všechna práva vyhrazena © Svatba párty.cz 2024 || Tvorba www stránek: El TORO | ODKAZY |
Kategorie

Svatební kala Na bíle prostřený stůl naaranžujeme doprostřed organzovou šerpu ve světle zelené barvě, na takto rozprostřenou organzu jemně poklademe ...