Slunečnicová svatba

Nejdůležitější součást svatební výzdoby je dekorace svatebního stolu. Na svatební stůl nejdříve položíme ubrus v bílé barvě. Aby ...

svatba-party.cz

Slunečnicová svatba

Když si dva chtějí říct slovo „Ano“, je to pro snoubence, přátele a celou rodinu velká událost. Oba si slibují, že půjdou spolu životem a vzájemně se budou ve všem podporovat. Den svatby je nejkrásnější den v životě a proto by měl být náležitě oslaven.

Typická květina pro svatbu je růže nebo kala, ale proč by to nemohla být květina, která se nám líbí, slunečnice?
 
Právě v letním období jsou slunečnice ideální pro celou svatební výzdobu. Barva slunečnice vyzařuje teplý pocit.
 
Slunečnici můžete použít do svatební kytice i na dekoraci svatebního automobilu. Při dekorování svatebního auta, můžete použít slunečnice v kombinaci se zelenou trávou, zejména výrazně se toto aranžmá vyjímá na automobilu černé či stříbrné barvy.

Nejdůležitější součást svatební výzdoby je dekorace svatebního stolu. Na svatební stůl nejdříve položíme ubrus v bílé barvě. Aby celková výzdoba stolu se slunečnicemi nepůsobila příliš rustikálně, ale slavnostně a rafinovaně, aranžujeme svatební tabuli výhradně v teplé žluté a bílé barvě. Na již položený bílý ubrus naskládáme dekorační organzu ve žluté barvě, tato organza působí velmi teplým dojmem. Poskládáme bílé a žluté ubrousky do tvaru květiny. Doprostřed stolu dejte vysoké vázy s živými slunečnicemi, do skleněné mísy vložte plovoucí svíčky a celou tabuli posypte akrylovými kapkami rosy v čiré barvě, které se odráží ve světlech svíček. Na tabuli aranžujte ještě svatební jmenovky či menu se slunečnicovým designem.

Celou slunečnicovou kolekci a spoustu dalšího zakoupíte v našem obchodě.

 
 
 
 
 
Řadit podle:
Výběru neodpovídá žádná položka
Všechna práva vyhrazena © Svatba párty.cz 2024 || Tvorba www stránek: El TORO | ODKAZY |
Kategorie

Slunečnicová svatba Nejdůležitější součást svatební výzdoby je dekorace svatebního stolu. Na svatební stůl nejdříve položíme ubrus v bílé barvě. Aby ...